Městská knihovna Desná
Naposledy aktualizováno: 11.09.2017 16:14:40
 
*
E-mail :
- soukromá zpráva nebude na této stránce vůbec vidět.
*

* položku je nutné vyplnit
 < 1 2 3
Zobrazeny zprávy 11 do 14 z celkového počtu 14
Vložil: Stáňa Čejková Datum : 08.03.2013  Čas : 08:25:52
e-mail:none
Dobrý den, děkuji za reakci ohledně provozní doby, je pro mě důležité znát názory těch, co do knihovny chodí. Za stávajících personálních podmínek - jeden kratší úvazek, sice nebude možné udělat ji takto ideální, ale každopádně je to pro mě inspirace do budoucna.

Vložil: Milan Datum : 07.03.2013  Čas : 10:06:49
e-mail:none
Zdravim v knihovne,
Pouze se dotazuju zda by bylo mozne v online katalogu hledat take pouze cizojazycne knihy,casopisy.Po zadani: nemecky,francouzsky atd.
Obcas mi zustane po precteni anglicky psana kniha doma a tak mne taky napadlo,ze bych ji mohl "poslat dal". Nemate u vas nahodou trochu mista v regalu pro nejakou tu anglicky psanou ?

Vložil: maminka Datum : 06.03.2013  Čas : 08:41:49
e-mail:none
Výpůjční doba:
Výpůjční dobu bych zvolila pestřejší, aby si tam každý našel ten svůj čas. Dny bych rozšířila alespoň na tři - dva všední dny a sobotu. Sobotu bych dala dopoledne, kdy to mohou někteří čtenáři spojit i s nákupem na víkend. Tento den mohou využít i chalupáři. Stačila by jednou za 14 dní a protože mnoho lidí plete lichý a sudý týden, řekla bych 1. a 3. sobotu v měsíci. U dvou všedních dnů bych upravila dobu, jednou bych zvolila dopolední čas, který začne už v 7 hodin a skončí třeba ve 14 hodin. Sedmou hodinu volím třeba pro děcka, kteří to vezmou cestou do školy nebo rodiče, kteří své děti doprovází do školy nebo školky. A druhý pracovní den bych dala více odpoledne až večer. Večer by to bylo třeba do 19 hodin. Je plno rodičů, kteří stále pracují v době, kdy má nyní knihovna otevřeno. Pak se to stává knihovna jen pro důchodce a nepracující. I studenti, kteří denně dojíždí do škol, nemají možnost v Desné v současné době do knihovny chodit - už mají zavřeno. Já osobně jsem do knihovny dříve chodila často, ale od doby, co pracuji, se tam v současnou pracovní dobu nemám šanci dostat. Dokonce se mi vyplatilo jezdit do knihovny do Liberce.

Vložil: čolek Datum : 18.02.2013  Čas : 15:46:18
e-mail:none
Jsem dlouholetým čtenářem, v současné době velmi spokojeným. Vyhovuje mi půjčovní doba, i když bych možná uvítal jeden den navíc. Obdivuji paní knihovnici, co všechno ještě kromě péče o nás čtenáře zvládá - mám na mysli Hravou čítárnu, která se ujala a mě jako spokojeného dědečka nadchla, perfektní Dětský den a další akce. Přeju jí hodně dalších nápadů a nadšení s jakým přistupuje ve své práci.

 
Proces zabral 0.0438 sekund času a 0.62MB paměti.